राजनीतिसमाचार

धरान ११ मा कांग्रेस उमेदवार राईलाई भब्य स्वागत

धरान ः नेपाली कांग्रेसका धरान उपमहानगरका मेयरका उम्मेद्वार तिलक राईलाई धरान ११ मा भब्य स्वागत गरिएको छ । वडाको मङलवारे चौकमा तिलकलाई पञ्चेबाजा सहित फुलमाल लगाएर वडाबासीले स्वागत गरेका थिए । वडाको शान्ति चौक, हङकङ रोड, कल्याण चौक जस्ता टोलमा तिलक मत माग्न घर– घर पुगेका थिए।

धरानको माटो हुर्केका धराने ढिटो तिलक राईलाई जितकालागि शुभकामना सहित टोलमा स्वागत गरिएको स्थानिय धनसेर राईले बताए । धनसेर राईले तिलकलाई आशिर्वाद समेत दिएका थिए ।मंसिर १४ गते हुने उपनिर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसबाट दोस्रो पटक मेयर पदकालागि उम्मेदवारी दिएका तिलक राईले यस अगाडिको चुनावमा यस्तो स्वागत नपाएको बताए । उनले भने धरानका सबै वडामा भव्य स्वागत पाई रहेको छु ।

धराने जनताले देखाएको सद्भावले जित्ने कुरामा ढुक्क रहेको समेत बताए । उनलाई धरानवासीसंग मत माग्न भ्याइन्भाइछ । धरानलाई बिकाश र निकास दिने असल नेताको धरानमा अभाव खड्किरहदा कांग्रेसका तिलक राई आफु धराने जनतालाई समृद्धि उन्मुख लैजान सारथि बन्न तयार र सक्षम रहेको बताउदै आइरहेका छन ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button