अर्थ खबरसमाचारहेडलार्इन

३८ तोला सुन चोरेर काठमाडौं आएका पाँच जना युवा पक्राउ

माइली तामाङका काभ्रेमा सुन चोरी
३८ तोला सुन चोरेर काठमाडौं आएका पाँच जना युवा पक्राउ
काठमाण्डौं,
काभ्रेबाट ३८ तोला सुन चोरेर काठमाण्डौंं आएका ५ जना युवा पक्राउ परेका छन् । प्रहरीले उनीहरुलाई आइतबार ३८ तोला सुनसहित पक्राउ गरेको हो । काभ्रे पाँचखाल नगरपालिका (२ घर भएकी ५५ वर्षीया माइली तामाङको घरबाट शनिबार दिउँसो साढे २ बजे नगद र गरगहना चोरी भएको थियो ।

सोही घरका नगद तथा सुन चोरी गरेको आरोपमा प्रहरीले पाँच जनालाई पक्राउ गरेको महानगरीय प्रहरी परिसर, काठमाडौंका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रमेश विष्टले बताए । पक्राउ पर्नेमा ओखलढुंगाका २७ वर्षीय देवराज दाहाल, सिन्धुपाल्चोकका २४ वर्षीय रामचन्द्र चालिसे, काभ्रेका २३ वर्षीय राम तामाङ, १८ वर्षीय हुईबहादुर तामाङ, १८ वर्षीय राजन तामाङलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

चोरी गरी फरार भएका उनीहरुको हुलिया सहित खोजतलास पत्राचार गरिएको थियो । हुलिया अनुसार महानगरीय प्रहरी वृत्त, लैनचौरबाट खटिएको टोलीले उनीहरुलाई आइतबार ड्र्यागन डिस्कोबाट पक्राउ गरेको हो ।


शनिबार चोरी गरेर काठमाडौं आएका रहेछन्। दुई जना भने पैसा पाएर डिस्को छिरेछन् । उनले भने, हामीले थाहा पाएर पक्राउ गर्यौं अरुलाई उनीहरुको माध्यमबाट पक्रियौं । थप अनुसन्धान गर्न उनीहरुलाई काभ्रे पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button