राजनीतिसमाचार

विप्लव समुहको जिल्ला इञ्चार्ज समात्न गएको प्रहरीसँग संखुवासभामा गोली हानाहान

संखुवासभा,

संखुवासभामा प्रहरी र विप्लव समुहको कार्यकर्ताबीच गोली हानाहान भएको छ । चैनपुर ४ स्थित मैदाने भन्ने ठाउँमा विप्लव समुहले प्रहरी टोलीमाथि फायरिङ गरेको र प्रहरीले पनि जवाफी फायर गरेको संखुवासभाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी जीवनप्रसाद आचार्यले जानकारी दिए । उनका अनुसार प्रहरी टोली विप्लव समुहको जिल्ला इञ्चार्ज उत्तर कुमार भन्ने युवराज राईलाई पक्राउ गर्ने उद्देश्यले मैदाने पुगेको थियो ।

मैदानेमा युवराज बसेको छ भन्ने सुचना पाएर नियमित गस्तीको क्रममा प्रहरी त्यहाँ पुगेको प्रजिअ आचार्यले बताए । प्रहरी पुगेको थाहाँ पाएपछि विप्लव समुहले फायरिङ गरेको थियो । प्रहरीले पनि जवाफी फायर गरेको र विप्लवका कार्यकर्ताहरु जंगलतिर भागेको उनले बताए ।

‘जिल्ला इञ्चार्ज मैदानेमा बसेको छ भनेर सुचना आएपछि प्रहरी गस्तीमा गएको थियो, प्रहरी पुगेपछि फायरिङ भयो, प्रहरीले पनि जवाफी कारबाही गरेपछि उनीहरु जंगलतिर भागेको भन्ने सुचना छ,’प्रजिअ आचार्यले भने । प्रजिअ आचार्यका अनुसार प्रहरीले केही विष्फोटक पदार्थ पनि वरामद गरेको छ तर के के छन् भनेर विस्तृत जानकारी नआइसकेको उनले बताए ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button