समाचारसमाजहेडलार्इन

होटलमा मृत अवस्थामा भेटिएकी महिलाको परपुरुष सँगको सम्बन्धका कारण हत्या भएको आशंका


धरान,koshipost.com
न्यू कान्तिपुर होटल एण्ड गेष्ट हाउसमा मृत अवस्थामा भेटिएकी महिलाको परपुरुष सँगको सम्बन्धका कारण हत्या भएको आशंका गरिएको छ । धरान १८ बुद्धचोकमा रहेको न्यू कान्तिपुर होटल एण्ड गेष्ट हाउसको एक कोठामा दुई दिनदेखि बसिरहेका महिला मृत अवस्थामा भेटिएपछि उनको हत्या भएको हुनसक्ने आशंका गरिएको हो ।


होटल सञ्चालक सुशिल जिमीका अनुसार २ दिनदेखि महिला र एक पुरुष होटलमा बसिरहेका थिए । आज बिहान कोठा सफा गर्न कर्मचारी जानेक्रममा कोठामा चुकुल नलगाएको कारण कोठा खोलिएको र महिलाको शव भेटिएको उनले जानकारी दिए । कर्मचारीले शव देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।

महिलासँगै बसेका पुरुष भने फरार रहेका छन् । उनले नै हत्या गरी फरार भएको हुनसक्ने प्रहरीले आशंका गरेको छ । महिलाको आफन्तजन आएर सनाखत गरेपछि मुचुल्का उठाउने क्रममा मृतकको अनुहार र शरिरमा चोटपटक समेत देखिएको प्रहरीको भनाई छ । ‘आफन्त सम्पर्कमा आएर रोहबरमा मुचुल्काको काम पनि सकियो, शव पोष्टमार्टमको लागि वीपी प्रतिष्ठान लगिएको छ, अनुहार र शरिरमा पनि चोटपटक लागेको देखिन्छ । घटना शंकास्पद छ ।’ प्रहरीले भने


प्रहरीले मृतकसँगै होटलमा बस्न आएका पुरुषकोे खोजी तीब्र पारेको छ । फरार रहेका पुरुषले नाम जीवन मगर र ठेगाना धनकुटा लेखाएका छन् । तर, उनको नाम र ठेगाना गलत लेखाएको हुनसक्ने प्रहरीले अनुमान गरेको छ । मृतक इटहरी ५ मा डेरा गरी बस्ने ३९ बर्षीया सुमित्रा तामाङ हुन् । ती महिलाको घर पाँचथरको मिक्लाजुङ गाउँपालिका १ रहेको उनको मतदाता परिचयपत्रबाट खुलेको थियो ।

मृतकको ब्यागमा भेटिएको अन्य कागजपत्रको आधारमा प्रहरीले परिवारमा सम्पर्क गरेको थियो । बिगत केही वर्ष देखी उनी इटहरीमा एक छोरा र छोरीको साथमा डेरामा बस्दै आएकी थिईन् । परपुरुषसँगको सम्बन्धले उनको हत्या भएको हुनसक्ने आशंका गरिएको छ ।

मृतक महिलाको भने छोरा र छोरी आएर सनाखत गरेका थिए । उनको श्रीमान् ब्रुनाइर्मा रहेका छन् । भारतीय सेनाबाट अवकाश पाएपछि उनी ब्रुनाईमा गएका हुन् । मृतकको झोलामा भएको कागजपत्रको आधारमा उनको परिचय र ठेगाना खुलेको थियो । झोलामा पाँचथरको मिक्लाजुङ गाउँपालिका १ ठेगाना रहेको मतदाता परिचयपत्रबाट खुलेको थियो ।

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button